دستگاه های تسمه کش میزی نیمه اتوماتیک یکی از پر کاربردترین ، مناسب ترین و اقتصادی ترین دستگاه های بسته بندی  می باشند.این دستگاه در صنوف مختلف کاربرد فراوانی دارد و بهترین وسیله برای بسته بندی کارتن در سایز های مختلف است. طراحی میزی شکل این نوع تسمه کش(تسمه زن) باعث شده که برای بسته بندی بسیاری از کالاها کاربرد داشته باشد،چه کالاهایی که در بسته بندی مکعبی مانند کارتن و جعبه قرار دارند و چه کالاهایی که در بسته بندی از پیش تعیین شده و منظمی قرار ندارند مانند لوله و پروفیل های سبک و ... از مزایای این دستگاه میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

1-مصرف برق کم به گونه ای که اگر مدت زمان خاصی(قابل تنظیم از چند ثانیه تا چند دقیقه) با دستگاه کار نشود، دستگاه به طور خودکار در حالت "اماده به کار standby" قرار میگیرد. و به محض ورود دوباره سر تسمه به داخل دهانه،دستگاه شروع به کار مجدد می نماید.

2- سرعت تسمه زنی بالا

3-ایجاد سر و صدای کم

4-کیفیت و طول عمر بالا

5-کاربری آسان

6-کاملا ایمن و بدون خطر

7- بی نیاز به هر گونه بست به منظور تسمه کشی

روش کار دستگاه به گونه ای است که اپراتور فقط سر تسمه را دور کالای موردنظر چرخانده و وارد دستگاه می کند و ادامه کار به عهده دستگاه بوده و بدون نیاز به بست و با استفاده از عمل ذوب کردن دو سر تسمه را بسیار محکم به هم چسبانده و عمل تسمه کشی خاتمه می یابد.

 

 

 

امروز
37
دیروز
60
این هفته
493
این ماه
2078
همه
13703