افتخاری دیگر برای صنایع بسته بتدی پلی کام

به یاری خداوند متعال و  پیگیری مجدانه مدیریت ، خط شیرینک صنایع بسته بندی پلی کام افتتاح شد. این خط با ظرفیت تولید روزانه بیش از یک تن نایلون شیرینک ، با عرض..... و ضخامت ..... گامی کوچک در جهت تامین نیازهای مصرف کنندگان و ارتقای صنایع بسته بندی برداشته است. امید است با تلاش های مستمر این مجموعه ، به هدف متعالی ارتقای این خط و ارائه خدمات روز افزون به مشتریان محترم دست یابیم.

محصول این خط، از ترکیب مواد اولیه  LDPE و LLDPE  و با فرمولاسیون ویژه تولید می گردد . بدین معنا که مشاورین ما با توجه به نیاز مشتری و نوع و نحوه بسته بندی ، فرمولی ارائه می دهند که محصول شما به خوبی بسته بندی شده و این لفاف شرینک دارای بهترین خواص مکانیکی و ظاهری باشد .

سختی کم، مقاومت در برابر ضربه، سبکی، مقاومت در برابر روغن و گریس، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و گرد و غبار ، مقاومت در برابر نفوذ عوامل محیطی مثل نور خورشید و رطوبت از ویژگی های بارز این محصول بوده که انتخاب آن را به عنوان یکی از موارد بسته بندی کالا امکان پذیر می سازد.

این نایلون ها برای بسته بندی و عایق کردن  کالا در برابر رطوبت  استفاده می شود که به صورت ورقه ای بر روی اجناس کشیده می شودو با اعمال حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن ،استحکام اولیه خود را به دست می آورد.البته این نایلون در صنایع گوناگون مانند کاشی وسرامیک ،نوشابه و آب معدنی،بسته بندی قوطی ، مواد غذایی ، بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات ، کارتن ، شیشه های سکوریت ، آجر ، پشم شیشه ، سنگ های نمای ساختمان ، قطعات خودرو و ... و کلیه صنعت مواد غذایی  استفاده میشود.

 

29/5/1396

امروز
88
دیروز
81
این هفته
1,035
این ماه
5,134
همه
57,593