افتخاری دیگر برای صنایع بسته بتدی پلی کام

به یاری خداوند متعال ،تحقیقات واحد R&D و  پیگیری مجدانه مدیریت مجموعه ، خط تولید شیرینگ پلی اتیلن،  در صنایع بسته بندی پلی کام افتتاح گردید. این خط با ظرفیت تولید روزانه بیش از 10،000 کیلو نایلون شیرینگ پلی اتیلن ، با عرض5 تا 170 سانتی متر و ضخامت 50 تا 2000میکرون، گامی کوچک در جهت تامین نیازهای مصرف کنندگان و ارتقای صنعت بسته بندی برداشته است. امید است با تلاش های مستمر این مجموعه ، به هدف متعالی ارتقای این خط و ارائه خدمات روز افزون به مشتریان محترم دست یابیم.

محصول این خط، از ترکیب مواد اولیه  LDPE و LLDPE  و با فرمولاسیون ویژه تولید می گردد . بدین معنا که مهندسین مشاور ما با توجه به نیاز مشتری ، نوع و نحوه بسته بندی ، فرمولی را ارائه می دهند که محصول شما به خوبی بسته بندی شده و این لفاف شیرینگ دارای بهترین خواص مکانیکی و ظاهری باشد .

سختی کم، مقاومت در برابر ضربه، سبکی، مقاومت در برابر روغن و گریس، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و گرد و غبار ، مقاومت در برابر نفوذ عوامل محیطی مثل نور خورشید و رطوبت از ویژگی های بارز این محصول بوده که انتخاب آن را به عنوان یکی از موارد بسته بندی کالا امکان پذیر می سازد.

نایلون شیرینگ، برای بسته بندی و عایق کردن  محصول در برابر رطوبت  استفاده می شود که به صورت ورقه ای بر روی محصول کشیده می شود و با اعمال حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن ،استحکام اولیه خود را به دست می آورد.

نایلون شیرینگ در صنایع گوناگون مانند کاشی وسرامیک ،نوشابه و آب معدنی،بسته بندی قوطی ، مواد غذایی ، بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات ، کارتن ، شیشه های سکوریت ، آجر ، پشم شیشه ، سنگ های نمای ساختمان ، قطعات خودرو و ... و کلیه صنعت مواد غذایی  استفاده میشود.

 

1396/09/25

امروز
62
دیروز
98
این هفته
879
این ماه
4,114
همه
166,211