.PolyCom, Package the best

.PolyCom, Package the best

افتتاح خط تولید نایلون شیرینگ

افتتاح خط تولید نایلون شیرینگ

افتخاری دیگر برای صنایع بسته بتدی پلی کام

به یاری خداوند متعال ،تحقیقات واحد R&D و  پیگیری مجدانه مدیریت مجموعه ، خط تولید شیرینگ پلی اتیلن،  در صنایع بسته بندی پلی کام افتتاح گردید. این خط با ظرفیت تولید روزانه بیش از 10،000 کیلو نایلون شیرینگ پلی اتیلن ، با عرض5 تا 170 سانتی متر و ضخامت 50 تا 2000میکرون، گامی کوچک در جهت تامین نیازهای مصرف کنندگان و ارتقای صنعت بسته بندی برداشته است. امید است با تلاش های مستمر این مجموعه ، به هدف متعالی ارتقای این خط و ارائه خدمات روز افزون به مشتریان محترم دست یابیم.

محصول این خط، از ترکیب مواد اولیه  LDPE و LLDPE  و با فرمولاسیون ویژه تولید می گردد . بدین معنا که مهندسین مشاور ما با توجه به نیاز مشتری ، نوع و نحوه بسته بندی ، فرمولی را ارائه می دهند که محصول شما به خوبی بسته بندی شده و این لفاف شیرینگ دارای بهترین خواص مکانیکی و ظاهری باشد .

سختی کم، مقاومت در برابر ضربه، سبکی، مقاومت در برابر روغن و گریس، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و گرد و غبار ، مقاومت در برابر نفوذ عوامل محیطی مثل نور خورشید و رطوبت از ویژگی های بارز این محصول بوده که انتخاب آن را به عنوان یکی از موارد بسته بندی کالا امکان پذیر می سازد.

نایلون شیرینگ، برای بسته بندی و عایق کردن  محصول در برابر رطوبت  استفاده می شود که به صورت ورقه ای بر روی محصول کشیده می شود و با اعمال حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن ،استحکام اولیه خود را به دست می آورد.

نایلون شیرینگ در صنایع گوناگون مانند کاشی وسرامیک ،نوشابه و آب معدنی،بسته بندی قوطی ، مواد غذایی ، بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات ، کارتن ، شیشه های سکوریت ، آجر ، پشم شیشه ، سنگ های نمای ساختمان ، قطعات خودرو و … و کلیه صنعت مواد غذایی  استفاده میشود.

1396/09/25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.